Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Bałamątek - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

990 000 zł22 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bałamątek/objazda -piękna działka (nr geodezyjny 79/2 Objazda) ze stawem, linią brzegową rzeczki Błotnicy. Odległość od morza ok.4 km., Ustka -ok.14 km, Dębina 1,5 km, Rowy - 4km. Przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

470 000 zł69,48 m² 6 764,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Biuro "wex" Nieruchomości oferuje do sprzedaży ładne czteropokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku na os. Niepodległości w Słupsku. Mieszkanie ma powierzchnię 69,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dębina

Dębina(Bałamątek + 3 km)

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną nad morzem - w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł4 252 m² 65,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę budowlaną o powierzchni 4252 m2 częściowo zadrzewioną samosiejkami, położoną przy głównej drodze w miejscowości Strzelino, gm. Redzikowo,.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł4 500 m² 15,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa oznaczona na mapie numerem 254- D, o powierzchni 4500 m2, blisko morza i jeziora Gardno. Działka zostanie wydzielona geodezyjnie z działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł48 m² 10 414,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym | 47,6 m | Ustka 1 km od plaży! Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: mieszkanie własnościowe Lokalizacja: ustka, ul. Przylesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Miodowa

Słupsk(Bałamątek + 17 km)

1 398 000 zł250 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 927 m²

Na sprzedaż, dom wolnostojący z ogrodem, słupsk, ul. Miodowa, 1.398.000,-PLN Na sprzedaż dom wolnostojący 4- kondygnacyjny, w całości podpiwniczony. Dom o powierzchni użytkowej 250 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł56,49 m² 8 302,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wystartowała sprzedaż mieszkań z inwestycji Nowy Horyzont Słupsk. Zapoznaj się nowymi przestrzeniami dla siebie w świetnej lokalizacji. 0% prowizji dla kupującego! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł14 700 m² 4,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna - łąki klasy IV i V na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży 1,47 ha ziemi rolnej (łąka) - 1,13 ha klasy łiv, 0,34 ha łv. Oferowana działka gruntu położona jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł65,47 m² 4 887,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni całkowitej 65,47 m2 przy ulicy Lelewela w Słupsku! Lokal mieszkalny znajduje się w doskonałej lokalizacji - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł165 m² 5 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Dom wolno stojący W przepięknej lokalizacji! garaż Z kanałem O powierzchni 50m2! oferta, którą znajdziesz tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest podpiwniczony dom wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Bałamątek

Bałamątek,pomorskie

1 100 000 zł154 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący nad morzem,do użytku oddany w tym roku (2023) Obiekt ogrodzony ,zamknięty bramą, monitorowany .Działka o powierzchni 1147 m 2 ,teren zagospodarowany licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bałamątek

Bałamątek,pomorskie

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka polożona W malowniczej okolicy wsi bałamątek , na trasie ustka-rowy.POŁOŻONA 3KM. OD morza Z drugiej strony widok na jezioro garna. Blisko lasu. Nieopodal szlak rowerowy. Działka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij